Naše škola v letošním roce opět využila nabídky, prezentovat se na Trhu vzdělávání a uplatnění 2019 ve Frýdku – Místku v hale Polárka, kterou pořádali Statutární město Frýdek – Místek a Kontaktní pracoviště Úřadu práce ČR Frýdek – Místek. Tuto nabídku využilo celkem 66 škol a firem např. z Ostravy, Českého Těšína, Moravské Třebové, Frenštátu p/R, Rožnova p/R, Kopřivnice, Havířova, Kroměříže, Třince, Hranic a samozřejmě z Frýdku – Místku.

Návštěvnost byla větší než minulý rok. Totéž se týká zájmu o vzdělávání se na naší škole a o možnosti využití ubytování na domově mládeže. Pro některé jsme byli neznámí, ale přišli i takoví, kteří slyšeli na naši školu chválu.

Náš banner opět zaujal svou barevností mnoho lidí a samozřejmě nemůžeme opomenout výrobky od kuchařů a zahradníků.

Také organizátoři akce byli potěšeni naší návštěvou, protože nabídka škol s „E“ obory je omezená.