Ve středu 7. 12. 2022 se na naší škole uskutečnil Den otevřených dveří spojený s Vánoční výstavou tentokrát v “novém kabátě“. Zájemci o studium, rodiče, ale také bývalí absolventi měli možnost si prohlédnout vánočně vyzdobené prostory školy, třídy, cvičné kuchyně, zahradnické i zámečnické dílny a Domov mládeže, kde mají možnost se ubytovat nejen žáci naší školy, ale také z ostatních škol v Novém Jičíně.

Novinkou letošního Dne otevřených dveří, byla prezentace výrobků našich žáků na dvoře školy.         Ve velkých párty stanech byly vystaveny výrobky žáků Odborného učiliště i Praktické školy. Letos poprvé si mohli návštěvníci naší školy prohlédnout i nový výukový altán, který byl vánočně vyzdobený a nabízel tak příjemné posezení spojené s ochutnávkou cukroví. Na zahřátí byl k dispozici připravený  čaj, vánoční punč a káva. Novinkou byli i římské ohně, kde se přítomní mohli nejen zahřát, ale také opéct špekáčky, které jsme dostali jako sponzorský dar od firmy Macháč.